About

Sosyal Medya Reklamları

İşletmenizin için en uygun olan sosyal medya reklamını seçmeniz gerekir. Gomax Media hedef kitleniz ve markanıza en uygun sosyal medya reklamlarında destekçiniz olacaktır.

About

Sosyal Medya Reklamları

“Sosyal medya” tüm dünyada milyarlarca kişi tarafından fikirlerini paylaşmak, fotoğraf paylaşmak ve yorum yapmak için kullanılan platformlar bütünüdür. Sosyal medyanın her geçen gün büyüyen bir reklam mecrası olduğu tartışılmaz bir gerçek.

Sosyal medya reklamları sayesinde belirlenen doğru stratejiler ile işletmenizi sosyal platformlarda birçok kişiye duyurabilirsiniz. Büyük sosyal ağlar örneğin; Facebook, İnstagram, Twitter ve Youtube gibi ağlar reklam seçenekleri sunar. Ancak her işletme için farklı sosyal medya reklamları çalışması yapılması gerekir.

Sosyal Medya Reklamlarının Faydaları

Bir yandan, işletmeler için sosyal medya kullanımı ve sosyal medya reklamlarının sitenizin SEO’sunu güçlendirir. Bunlardan daha önemlisi ise sosyal medya platformları, müşterilerinizin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilebilen, hedefi iyi belirlenmiş reklamlar sunar. Örneğin, Facebook reklamları; müşterileri yaş, konum, eğitim düzeyi, endüstri ve hatta kullanıcı davranışı gibi faktörlere göre hedefleyebilir. Bu da doğru hedef kitleye doğru zamanda ulaşmanızı sağlar.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde sosyal medya reklamları kullanıcıyı sayfanıza çekmekten çok daha öteye gider. Satış süresi boyunca birden fazla noktada müşteri satın alma kararlarını etkileyebilir. Yeniden pazarlama teknikleri ile web sitenizi ve ürününüzü daha önce ziyaret etmiş kullanıcılara hatırlatabilirsiniz.

Whatsapp ile
bağlanmaya
hazır mısın ?

Sizlere en iyi hizmeti sunmak ve herhangi bir konuda yardımcı olmak için buradayız.

Gomax İstanbul

Mecidiyeköy Mah. Selahattin Pınar Cad. No: 6-8/A Şişli/İstanbul

istanbul@gomaxmedia.com

+90 532 480 12 40

Gomax Alanya

Şekerhane Mh. Yaylayolu Cd. Yeniacun Apt. No:34/1 Alanya

alanya@gomaxmedia.com

+90 536 520 61 05

Gomax Media

Copyright Gomax Media © 2023 All Rights Reserved
contact-section