About

Logo Tasarımı

Gomax Media olarak, tüm kurumsal kimlik süreçlerinin sonunda kurum kimlik kılavuzu oluşturarak, şirketin değişmez anayasası gibi birçok maddeyi ve grafik kurallarını içerir.

About

Yaratıcı Dijital Ajans

Logo Tasarımı bütünüyle bir markanın görünen yüzü diyebiliriz. İnternetin, iletişimin gelişmesi ve algıdaki seçiciliğin sürekli kalitedeki odaklanmasının oynaklığı ile dans edebilen bu acayip kuruluş, marka imajının logo’dan başladığını ve devamında kurumsal kimlik internet siteleri, sosyal medya yönetimi/videoları yeni algılama devrimine uygun olarak yapmayı kafaya koymuş ve başarılı da olmuştur.

Kurumsal Kimlik Tasarımı biz neredeyse farkında olmadan, bazılarını görmek ve onlar Şirket veya bir ürünün temsili görüntü olan her gün. Logosu bu nedenle her zaman ilk taslaklarını müşteri ile tüm bu yönleriyle açıklığa kavuşturmak hangi bir brifing kurmak ve kağıt üzerinde aşağı koymak için istenen ana tema, hedefleri ve Şirket’in veya ürünün hedef yansıtmalıdır ve fikirler. Ayrıca, logo sembolü veya görüntü Şirket misyonunu veya ürün özelliklerini içine zorundadır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Neleri Kapsar ?

Logo Tasarımı özel bir ofiste kayıtlı ve bir tek Şirket veya tek bir ürün tanınan kimlik haline bir “markası” haline gelir. Sadece grafik sembolü Şirket tanımlamak için yeterli olduğunu sık sık logosu neredeyse isim daha popüler hale geliyor.

Whatsapp ile
bağlanmaya
hazır mısın ?

Sizlere en iyi hizmeti sunmak ve herhangi bir konuda yardımcı olmak için buradayız.

Gomax İstanbul

Mecidiyeköy Mah. Selahattin Pınar Cad. No: 6-8/A Şişli/İstanbul

istanbul@gomaxmedia.com

+90 532 480 12 40

Gomax Alanya

Şekerhane Mh. Yaylayolu Cd. Yeniacun Apt. No:34/1 Alanya

alanya@gomaxmedia.com

+90 536 520 61 05

Gomax Media

Copyright Gomax Media © 2023 All Rights Reserved
contact-section